Meedia

2018

Video:


Galerii:Gran Fondo Estonia

 


Ratturid tähistasid 20. augustit Tartu-Tallinn rattasõiduga – Pealinn

FOTOD: Ratturid tähistasid 20. augustit Tartu-Tallinn rattasõidugaToompeale jõudsid osalejad Nunne tänava ja Pika jala kaudu, kus oli võimalik end proovile panna rattamaailmas tuntud 600 meetrisel munakivikattega tõusul.

Loe edasi…

Foto: Gloria-Maria Koppa


2017

Indrek „Summer” Raadiku suur väljakutse – Ajakiri Sport

Indrek Raadik kerib maanteerattal kilomeetreid tänavu viiendat hooaega. Sihiks silme ees on suve lõpul aset leidev suurejooneline Hawaii Express Gran Fondo Estonia, mis viib pool tuhat ratturit Tallinna südamest Viru tänavalt otse heade mõtete linna Tartusse.

Loe edasi…

Foto: Siim Semiskar


Heategevuslik rattasõit toetas viga saanud last – Delfi

“Hawaii Express Gran Fondo Estonia” on Tartu–Viljandi rattasõidu suurüritus, kus eesmärk pole võistlemine. Rattasõidu eesmärk on, et kõik osalejad saaksid korraliku koormuse ja sportliku päeva. Kõik ratturid panid ennast enne lõppu proovile ka Viljandis Kõrgemäe tõusul.

Loe edasi…

Foto: Kenno Soo


 

 

 

2016

MEDALIGA MEES: liibuvates pükstes Tanel Padar läbis rattaga 155 kilomeetrit – Õhtuleht

Tanel Padar osales Trismile korraldataval 120 km rattasõidul Tartust Viljandisse.

Muusik Tanel Padar teavitab Facebookis, et läbis täna rattal 155 kilomeetrit, mille eest sai ka oma esimese spordimedali. Kunagisest suurest pidutsejast on saanud suisa sportlane, sest hiljuti teavitas mees, et lõpetanud suhted suitsu ja alkoholiga.

Loe edasi…

Foto: Aldo Luud


Galerii:


Jalgrattal Tallinnast Tartusse – ja veel väikese ringiga – Postimees

«Näe, rattasõit on sul kortse vähemaks võtnud,» nöögib triibulise rattasärgiga mees 20. augusti hommikul Tallinnas Kaarli puiestee pargialal seisvat naist. Punakollasinistes  triibusärkides jalgrattureid on lisaks neile kahele suure sõidu jahil mitusada. Ees ei oota siiski järjekordne suvine rattavõistlus, vaid ühisveeremine Tartusse.

Loe edasi…

Foto: Sille Annuk2015